Reisijad
Avaleht » Küpsised
Print

Mis on küpsised?

Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab Teie veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. See võimaldab veebisaidil jätta meelde Teie toimingud ja eelistused (näiteks kasutajanimi, keel, kirjasuurus ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks, et pakkuda isikupärasemat kasutuskogemust ja tagada mugav ning veatu veebilehe toimivus. Nii ei pea te neid iga kord uuesti sisestama, kui saidile tagasi tulete või lehekülgi sirvite.

Milliseid küpsiseid kasutab SKY24.EE keskkond ja miks?

SKY24.EE veebileht kasutab kahte liiki küpsiseid:
Ajutised funktsionaalsed küpsised – vajalikud veebilehel navigeerimiseks ning erinevate funktsioonide kasutamiseks. Seansiküpsiste eesmärk on tagada veebikeskkonna tõrgeteta toimivus ja täisfunktsionaalsus, nagu näiteks lennupiletite õige hinnastamine ja filtrite valik. Ajutised küpsised kustutatakse automaatselt Teie seadmest, kui veebilehitseja sulgete.

Analüütilised küpsised – vajalikud veebilehe kasutusharjumuste määramiseks ja võimalike vigade ennetamiseks. Analüütiliste küpsiste abil kogutud statistilise info alusel saame SKY24.EE keskkonda muuta vastavalt kasutajate käitumisele mugavamaks ja loogilisemaks. Samuti on neid vaja, et ennetada vigu, mis võivad ilmneda veebilehe kasutamisel. Analüütilised küpsised ei kogu Teie seadmest teavet, mille abil oleks võimalik Teid tuvastada, kuid hoitakse alles pikemalt, et salvestada Teie kasutusharjumused ja tuvastada korduvkülastusi.

Kinnitame, et ei edasta küpsiste kasutamisest kogutud infot kolmandatele osapooltele ning kasutame neid üksnes meie veebilehega seotud eesmärkidel.

Kuidas küpsiste kasutust piirata või neid eemaldada?

Järgnevad viited juhendavad, kuidas saate häälestada enamlevinud veebilehitsejaid küpsiste ja turvaseadete osas: