Reisijad

Odavad lennupiletid: Dubai

Linn: Dubai
Elanikke: 2,106,177
Riik: Araabia Ühendemiraadid
Religioon: islam
Keel: araabia, kasutusel ka pärisa, inglise, hindi ja urdu
Kliima: kuum kõrbe kliima
Rahaühik: AÜE dirhem (AED)
Elekter: 220V, Suurbritannia 3-haruline lapikkontaktidega pistik
Viisa: Eesti kodanikule onvajalik viisa

Dubai asub Pärsia lahe kagu rannikul ja on üks seitsmest emiraadist, mis moodustavad Araabia Ühendemiraadid. Dubai on üks peamisi kuurorte ning üks tähtsamaid emiraate riigis. Tegemist on  Araabia Ühendemiraatide suurima rahvaarvuga emiraadiga ning territooriumi poolest on ta pealinna, Abu Dhabi, järel suuruseltteine. Dubais on 2011. aasta seisuga 63 pilvelõhkujat, mis on kõrgemad kui 200 m, neist 17 on rohkem kui 300 m kõrgused. Kõrgeim on 2010. aastal valminud Burj Khalīfah, mis oma 828 meetriga on maailma kõigi aegadekõrgeim ehitis.

Riigis paistab päike 350 päeva aastas ning merevesi ei lange alla 22Co. Lisaks kõigele asuvad kolm maailma suurimat tehissaart just Dubai rannikuvetes. Saared onpalmilehtede kujuga, mille tüvi on ühendatud mandriga. Kolmest saarest onpraegu avatud üks, kuhu saab mandrilt mööda silda. Saarel on luksuslikudkuurordid, kallid ostukeskused ja jahisadamad.

Altpoolt leiadodavad lennupiletid Dubaisse. Valikusse on koondatud soodsad lennud, midateised kliendid viimase 2 nädala jooksul SKY24.EE-st on leidnud.

Soodsad lennupiletid Dubaisse

Lennupiletid Helsingi-Dubai
Näita lende
Lennupiletid Tallinn-Dubai
(ostis 21.09)
340,82 EUR
Näita lende
Lennupiletid Riia-Dubai
Näita lende
Lennupiletid Douala-Dubai
Näita lende
Lennupiletid Vilnius-Dubai
Näita lende