Reisijad

Odavad lennupiletid: Sydney


Linn: Sydney
Elanikke: 4 504 000
Riik: Austraalia
Religioon: roomakatoliku, anglikaani
Keel: inglise
Kliima: mõõdukas
Rahaühik: Austraalia dollar (AUD)
Elekter: 240 V, Austraalia V-kujuliste kontaktidega pistik
Viisa: Eesti kodanik ei vaja Austraaliasse sisenemiseks viisat, kui reis toimub turismi eesmärgil või äriasjus; vajalik on reisija elektrooniline registreerimine riiki sisenemise eel Austraalia immigratsiooni- ja kodakondsusameti kodulehel

Sydney on Austraalia suurim ja vanim linn. Sydney asub looduskaunis kohas ookeani ääres, Parramatta jõe suudmes. Austraalia finants- ja majanduskeskusena on see ostujõult elaniku kohta maailma 2. linn. Selle elurajoonid laiuvad kuni 100 km pindalal, kuid pilvelõhkujaid täis kesklinn on mahutatud vaid mõnele ruutkilomeetrile. Peale suurlinlike ajaveetmisvõimaluste on linnas tähelepanuväärne akvaarium, maailma üks paremaid loomaaedasid ja 37 liivaranda, neist tuntuimad on Bond Beach ja Manly Beach.

Sydney lennujaam on väravaks enamikule Austraaliat külastavatele turistidele. See on üks vanimaid pidevalt tegutsenud lennujaamu maailmas. Altpoolt leiad odavad lennupiletid Sydneysse. Valikusse on koondatud soodsad lennud, mida teised kliendid viimase 2 nädala jooksul SKY24.EE-st on leidnud.

Soodsad lennupiletid Sydneysse

Lennupiletid Tallinn-Sydney
Näita lende
Lennupiletid Helsingi-Sydney
Näita lende
Lennupiletid Stockholm-Sydney
Näita lende
Lennupiletid Riia-Sydney
(ostis 04.12)
2 742,96 EUR
Näita lende
Lennupiletid Berliin-Sydney
Näita lende
Lennupiletid Vilnius-Sydney
Näita lende