Reisijad
Avaleht » Kuidas osta SKY24.EE-st?
Print

Kuidas osta SKY24.EE-st?

Reisiteenuste internetipoest SKY24.EE saad broneerida odavaid lennupileteid ning majutusteenust kiiresti, turvaliselt ja lihtsalt.

1.Sisesta sihtkoht, kuupäevad ja reisijate arv.
Kliki „Otsi lende” või „Otsi hotelle“. Vali tabelist sobivad lennud/hotellid ja kliki „Vali”.

2.Sisesta reisijate andmed.

3.Vali makseviis.

Maksta saad:
a) kohe internetipangas;
b) kohe krediitkaardiga;
c) Paypali vahendusel;
d) kasutades järelmaksu;
e) hiljem arve alusel pangaülekandega või pangakontoris sularahas (v.a. majutusteenuse broneerimisel).

Koheselt internetipangas tasudes saad valida Swedbanki, SEB, Luminor ja LHV pangalinkidest endale sobivaima.

Kui valid makseviisiks arve, saadame selle sulle e-postiga. Arve tuleb tasuda sellel näidatud tähtajaks (enamasti 1–2 päeva). Kui raha ei ole määratud tähtajaks meie kontole jõudnud, muutub broneering kehtetuks. Kui sinu konto ei ole Swedbankis, pead ülekande tegema ajavaruga. Kui tähtaeg on tööpäeval, peab makse tegema hiljemalt kl 15. Kui tähtaeg on nädalavahetusel, peab makse tegema hiljemalt reedel kl 15.

Kui soovid lennupileti eest maksta sularahas, saadame arve samuti e-postiga. Võid selle välja printida, panka minna ja sularahas tasuda. SKY24.EE arvelduskonto asub Swedbankis, mistõttu tuleks eelistada just seda panka.

Kui soovid maksta krediitkaardiga, siis suunatakse sind makse sooritamiseks EveryPay AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib EveryPay tehingu Sinu pangas.

Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Paypal on eelistatuim makseviis internetis, Paypal on kiire ja tuvaline. Peale makse sooritamist suunatakse klient Paypali turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on tasumisele kuuluv summa. Paypal autoriseerib tehingu kliendi pangas ja kliendi poolt sisestatud andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Koostöös Montonioga pakume sulle võimalust tasuda lennupiletite eest järelmaksuga. Broneerimisprotsessi käigus saad koheselt võrrelda ja valida pakkumisi mitmelt krediidiandjalt. Montonio kasutustingimustega saad lähemalt tutvuda siin: https://montonio.com/legal.

4. Kui oled makseviisi valinud, kontrolli broneeringu andmeid ja tutvu SKY24.EE kasutustingimustega. Kui kõik on korras ja sa oled tingimustega tutvunud, kinnita tellimus ja kliki „Maksa”.

5.Soorita makse. Tellimuse kinnitus jõuab sinuni e-posti teel.

Head reisi!

Vaata kõige enam ostetud odavaid lennupileteid