SKY24.EE

Kuidas osta SKY24.EE-st?

SKY24.EE internetipoest saad endale broneerida sobivaima lennupileti kiiresti, lihtsalt ja turvaliselt. Sobiva lennuvariandi leidmist lihtsustavad erinevad sorteerimisvõimalused ja hinnakalender.

Ostmine

1. Sisesta soovitud sihtkoht, kuupäevad ja reisijate arv
Kliki nupule „Otsi lende”.
2. Vali sobiv lend
3. Sisesta reisijate andmed
4. Vali makseviis ja tasu ostu eest

Maksta saad:
a) kohe internetipangas;
b) kohe krediitkaardiga;
c) järelmaksuga.

Internetipangas tasudes saad valida Swedbanki, SEB, Luminori ja LHV pangalinkide vahel.

Kui soovid maksta krediitkaardiga, siis suunatakse Sind makse sooritamiseks EveryPay turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3-numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist suunatakse Sind veel enne makse kinnitamist internetipanka end tuvastama.

Järelmaksuga tasumist võimaldab AS LHV Finance.

Arve ettevõttele

Kui soovid arvet ettevõtte nimele, märgista makseviiside valiku juures väli „Soovin arvet ettevõttele“ ning täida nõutud väljad: ettevõtte nimi, äriregistri number, aadress ja e-post. Broneerimissüsteem nõuab kohest tasumist.

Broneeringu kinnitamine

Kui oled valinud makseviisi, kontrolli broneeringu kõiki andmeid ja tutvu SKY24.EE veebilehe kasutustingimustega. Kui kõik on korras ja oled tingimustega tutvunud, kinnita tellimus ja kliki „Maksma”.

Õnnestunud broneeringu järgi saadetakse lennupiletid ja arve Sinu e-mailiaadressile.

Broneeringu tühistamine

Juhul, kui tekib vajadus lennupilet tühistada, saada soovikirjeldus e-kirjaga aadressile info@sky24.ee. Pileti tühistamisel rakendub lennufirma poolne tühistamistasu ja SKY24.EE teenustasu, vt hinnakirja.

Pileti annulleerimise tingimused võivad olla erinevad. Üldjuhul ei tagastata soodushinnaga piletite annulleerimisel pileti eest makstud tasu.

Lisainfo

Kui lennupiletite soovid on keerulisemad ning vaja nõu pidada, soovitame iseteeninduse asemel kasutada reisikonsultandi abi: info@sky24.ee või tel. 900 3030 (0,49 €/min).

Head reisi!