SKY24.EE

Odavad lennupiletid Londonisse

Odavad lennud Londonisse leiad lihtsalt SKY24.EE lehelt. London on turismisihtkohana väga populaarne terves maailmas. 2002. aastal oli see maailma turismipealinn, kui seda külastas 11,6 miljonit välisturisti.

Linn: London
Elanikke: 8 982 000
Riik: Suurbritannia (Ühendkuningriik)
Religioon: anglikaani, roomakatoliku, presbüteri, metodism
Keel: inglise
Kliima: pehme mereline
Rahaühik: naelsterling (GBP)
Elekter: 230 V, Suurbritannia 3-haruline lapikkontaktidega pistik
Viisa: Eesti kodanikele turismi eesmärgil viisavaba kuni 6 kuud. Riigi saab siseneda ainult passiga.

London on Inglismaa ja Suurbritannia pealinn. Moskva järel on see suurim linn Euroopas ja Rotterdami järel maailma 2. suurim sadamalinn. Londoni eripära on inglaslike traditsioonide ning tänapäevase elurütmi ja subkultuuride võluv segunemine. Linnas on rohkesti ajaloolisi vaatamisväärsusi nagu Buckinghami palee, kus saab kuninglikku õhkkonda tajudes jälgida vahtkonnavahetust. Hyde Park, mis on suurim avatud ruum Londonis ning populaarne pidustuste ja rahvakoosolekutepaik. Westminister Abbey on kuninglik gooti stiilis ehitatud kirik ning on juba sajandeid olnud Inglismaa valitsejate kroonimis- ja matmiskirikuks. Samuti on turistide lemmikute seas kuulus kellatorn Big Ben koos parlamendihoonetega ning omalaadne London Bridge, mida peetakse tuntuimaks sillaks maailmas. London on ajalooliselt huvitav ja lisaks sellele on ta samal ajal ka maailma meedia- ning rahanduskeskus: sealt käib läbi 1/3 Euroopa pangandusest ja 1/2 kindlustusärist. Peale kõige muu asub Londonis maailma vanim metroo, mis ehitati aastal 1863 ja aastal 2012 korraldati seal suveolümpiamängud.

Altpoolt leiad odavad lennupiletid Londonisse. Valikusse on koondatud soodsad lennud, mida teised kliendid viimase 2 nädala jooksul SKY24.EE-st on leidnud.