SKY24.EE

Odavad lennud Bangkokki

Bangkok on üks maailma populaarsemaid lennusihtkohti. Igal aastal käib Bangkoki lennujaamast läbi 15 mln turisti. Odavad lennupiletid Bangkokki leiad SKY24.EE lehelt.

Linn: Bangkok
Elanikke: 8 305 000
Riik: Tai Kuningriik
Religioon: budism, islam
Keel: tai
Kliima: lähisekvatoriaalne mussoonkliima
Rahaühik: Tai baht (THB)
Elekter: 220 V, USA/Jaapani maanduseta pistik, europistik
Viisa: Eesti kodanikud võivad viibida Tai Kuningriigis viisavabalt kuni 30 päeva tingimusel, et riiki saabutakse lennukiga. Pass peab kehtima kuus kuud riiki sisenemise päevast

Bangkok on Tai pealinn. Asub Chao Phraya jõe kallastel Tai lahe ääres, 35 km kaugusel merest. Nimi Bangkok tähendab tai keeles Inglite linna. Bangkok on koduks sätendavatele templitele ja viirukilõhnale, kaunitele parkidele, roiskuva veega kanalitele ning hulkuvatele koertele. Linnas valitseb segu luksusest ja vaesusest – iga hetk kokku kukkuda ähvardavate hurtsikute taustal paistavad vanad templid ja tänapäevased pilvelõhkujad. Tundub, et pool maailma kullast on asetunud Bangkoki templite seintele ja kujudele. Vanim ja suurim Bangkokis asuv tempel on Pho tempel, pärinedes 16. sajandist.

Bangkoki üks suurimaid vaatamisväärsusi ongi kuninga endine residents – Suurpalee, mis mastaapidelt ja luksuselt võistleb kõige kaunimate templitega. Tegu ei ole mitte ühe ehitisega, vaid kõrgete valgete müüride vahel asuva väikest linna meenutava hoonekompleksiga, mis sisaldab ka määratute kuldsete kuplitega templit.

Väiksemaid ja suuremaid turge kohtab Bangkokis igal sammul. Supermarketit võid sa selles linnas otsima jäädagi – nii süüa, riideid kui muud vajalikku muretsetakse selles linnas turgudelt.

Altpoolt leiad odavad lennupiletid Bangkokki. Valikusse on koondatud soodsad lennud, mida teised kliendid viimase 2 nädala jooksul SKY24.EE-st on leidnud.