SKY24.EE

Milano

Põhja-Itaalia suurim linn, kogu riigi jõujaam ja üks stiilsemaid linnu maailmas. Milanost leiab arvukalt huvitavaid ja imelisi meistriteoseid, mis ületavad kõik ootused ja lootused! Odavad lennupiletid Milanosse leiad SKY24.EE lehelt.

Linn: Milano
Elanikke: 1 352 000
Riik: Itaalia
Religioon: roomakatoliku
Keel: itaalia
Kliima: vahemereline
Rahaühik: euro (EUR)
Elekter: 230 V, europistik
Viisa: Eesti kodanikele viisavaba, võib siseneda ID-kaardiga

Moe- ja disainipealinn

Milano asub Lombardia maakonnas, Kesk-Euroopast üle Alpide kulgevate teede ristumiskohal. Tänu asukohale on see tähtis liiklussõlm ja samas suurim tööstuskeskus. Milano on kujunenud maailma moe- ja disainipealinnaks. Eriti kuulsaks on selle teinud moeloojate rõivaärid nt Via Monte Napoleone ääres ning Galleria Vittorio Emanuele kaubamaja Piazza Duomol, mida peetakse maailma vanimaks kaubamajaks. Maailmakuulus on Milano ka muusika- ja teatrikunsti poolest: see on Giuseppe Verdi ja Teatro alla Scala kodulinn.

Kõige mõistlikum viis Milanoga tutvust teha on jalutades. Just nii saab nautida kõiki neid ilusaid hooneid, monumente ja inimesi. Odavad lennupiletid Milanosse on nõutud nii ostuturistide kui ka tõsiste kultuurihuviliste seas. Aastas külastab seda linna üle 8 mln turisti. Toomkirik (Duomo di Milano) – Itaalia kirikutest kõige suurejoonelisem. Jätke aega ka jalutuskäigule toomkiriku katusel ning võtke endale aega Via Montenapoleone ostukvartali külastamiseks. Galleria Vittorio Emanuele II – neorenessanslik ristikujuline passaazh kohvikute (näiteks kuulus Zucca’s), restoranide, butiikide, raamatupoodidega. Siin tegutseb ka Milano moebrändi Prada butiik ning kohvikrestoran Savini.

 

Altpoolt leiad odavad lennupiletid Milanosse. Valikusse on koondatud soodsad lennud, mida teised kliendid viimase 2 nädala jooksul SKY24.EE-st on leidnud.