SKY24.EE

Sydney

Sydney lennujaam on väravaks enamikule Austraaliat külastavatele turistidele. See on üks vanimaid pidevalt tegutsenud lennujaamu maailmas. Odavad lennupiletid Sydneysse leiad SKY24.EE lehelt.

Linn: Sydney
Elanikke: 4 926 000
Riik: Austraalia
Religioon: roomakatoliku, anglikaani
Keel: inglise
Kliima: mõõdukas
Rahaühik: Austraalia dollar (AUD)
Elekter: 240 V, Austraalia V-kujuliste kontaktidega pistik
Viisa: Eesti kodanikud võivad viibida Austraalias viisavabalt kuni 90 päeva, pass peab kehtima kogu reisi vältel. Kohustuslik on eelnev elektrooniline eVisitor (651) viisa registreerimine Austraalia siseministeeriumi kodulehe vahendusel. Registreerimine peab toimuma vähemalt kaks nädalat enne reisi.

Sydney on Austraalia suurim ja vanim linn. Sydney asub looduskaunis kohas ookeani ääres, Parramatta jõe suudmes. Austraalia finants- ja majanduskeskusena on see ostujõult elaniku kohta maailma 2. linn. Selle elurajoonid laiuvad kuni 100 km pindalal, kuid pilvelõhkujaid täis kesklinn on mahutatud vaid mõnele ruutkilomeetrile. Ümbruskonda on maitsekalt sobitatud erinevaid ehitisi. Nende seas Sadamasild, mille 134 meetri kõrguse kaare peal on võimalus ka jalutada ning omanäoline Ooperimaja. Linna tuntuimaks meelelahutuspiirkonnaks on Darling Harbour, kust vaid lühikese jalutuskäigu kauguel asub Sydney vanim linnaosa The Rocks. Peale suurlinlike ajaveetmise võimaluste on linnas tähelepanuväärne akvaarium, maailma üks parimaid loomaaedasid (Sydney Zoo) ja 37 liivaranda, neist tuntuimad on Bond Beach ja Manly Beach Altpoolt leiad odavad lennupiletid Sydneysse. Valikusse on koondatud soodsad lennud, mida teised kliendid viimase 2 nädala jooksul SKY24.EE-st on leidnud.